Методи оплати товару

Оплата готівкою

Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті. При здійсненні оплати Ви отримуєте товарний чек.


Оплата картками Visa і MasterCard

Оплата здійснюється картками Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії таким чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» потрібно вибрати пункт «Оплата online». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів. Наявність паспорта платника є єдиною умовою при отриманні замовлення.


Безготівкова оплата на сайті

При оформленні замовлення через корзину сайту рахунок буде від ФОП Луканюк Олег Володимирович. Ціни на сайті та в рахунку вказані без урахуванням ПДВ. Для оплати товарів за безготівковим розрахунком вам необхідно при оформленні замовлення вибрати тип оплати «Оплата банківським переказом» і заповнити рекомендовані поля. Після узгодження з менеджером відділу безготівкового розрахунку або підтвердження в автоматичному режимі, а також підтвердження резерву вам на електронну пошту буде надіслано рахунок-фактуру. Наданий вам рахунок дійсний три банківських дні, не враховуючи день його виставлення. Якщо ви плануєте сплачувати протермінований рахунок, то необхідно уточнити наявність товару та актуальність ціни. Адже продавець не несе відповідальності за наявність товару після оплати недійсного рахунку. Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар за дорученням із паспортом (отримувачем може бути лише той співробітник, на кого виписана довіреність) або з круглою печаткою організації та паспортом. У випадку отримання товару ФОП потрібна довіреність, якщо його забирає співробітник ФОП, а не сам підприємець.

Під час оформлення замовлення юридичній та фізичній особі-підприємцю необхідно надати такі документи:

- свідоцтво про реєстрацію,

- свідоцтво платника ПДВ (за наявності),

- свідоцтво платника єдиного податку (за наявності).

Замовлення відвантажується після зарахування коштів. До уваги державних організацій, які оплачують рахунки через казначейства, щодо формування замовлення:

- переходьте до формування замовлення на сайті.

- оберіть форму оплати «Оплата банківським переказом».

- заповніть рекомендовані поля.

Після отримання замовлення вам зателефонує фахівець для його підтвердження. На електрону адресу будуть відправлені документи:

- наш типовий договір.

- рахунок.

- специфікація.

- установчі документи ФОП Луканюк Олег Володимирович.

- видаткова накладна.

- акт виконаних робіт на доставку (за необхідністю).

Оригінал видаткової накладної та акт на доставку (за необхідністю) ви відправимо Укрпоштою або Новою поштою.

Якщо є можливість оплати замовлення по скан-копіях даних документів, то оригінали отримаєте разом з товаром після зарахування коштів.

Безготівкова оплата в готівкою самовивозом

Покупець може заплатити за товар при отриманні в магазині за адресою: м. Косів Івано-Франківська обл. Україна