Команда

Ми заснували Gushka у 2017 році. І у нас була чітка мета — відобразити традиції карпатського ткацтва у сучасному дизайні вовняних виробів. Ми хотіли поєднати історію та сьогодення.

Зараз ми ділимося з вами теплом ручної роботи, знайомимо з колоритними традиціями, щоб допомогти вам створювати власні історії комфорту. Нам хочеться, щоби ви мали свій куточок затишку для зворушливих моментів життя. Щоби там можна було відпочити від ритму великого міста, відчути свіжість гірського вітру, який ще плутається в м’якості вовняних ниток..
Олег
Ми заснували Gushka у 2017 році. І у нас була чітка мета — відобразити традиції карпатського ткацтва у сучасному дизайні вовняних виробів. Ми хотіли поєднати історію та сьогодення.
Дарина
Щоб пропустити через себе певну культуру, потрібно зрозуміти її ужитковість. Так от більша частина історії Гуцульщини виткана на ліжниках. Дуже важко віднайти автентичні ліжники з чіткими орнаментами, тому кожен мій день - це експедиція, завдяки якій ви бачите зовнішній вигляд килимів, та нашого світу такими, якими вони є.
Микола
В свій час, я долучився до соціального проекту “Дідова Хатчина”, лишаючись там на кілька місяців. Вже пройшло кілька років і Хатчина стала моєю другою домівкою. Згодом утворилась Ґушка. Тепер серед гір і лісу, я налаштовую комунікації з ринком збуту продукції Ґушки по всій Україні, та за її межами, домовляюсь за В2В, та В2С партнерства.
Любов
З дитинства я підглядала за мамою і вчилася ткати. Зараз я керую виробництвом і слідкую, щоб кожен наш виріб був якісним та таким, як вчили мене мої предки. Кожен виріб є унікальним, така ж і майстерність кожної з ткаль. Ми всі дуже різні, але мати змогу робити те, що приносить задоволення - це велика справа, яка нас об'єднує.
Любов
Майстриня зшивальних справ.
Мар'яна
Коли більшу частину життя цікавишся та перебуваєш серед певного етносу, то стаєш його частиною. Основні мої спостереження - це побут та культура Гуцульщини. Так зацікавленість перейшла в роботу. Ґушка - це особливе місце, в якому можна побачити колективну наполегливість, яка відновлює цінність ліжникарства. Ліжник був і є екологічною інновацією наших предків і сьогодення. Всі свої знання, я передаю сину. Адже, щоб зберегти, треба продовжити.
Наталя
Ткаля.
Роман
З самого дитинства я знав як тчеться ліжник. Це ремесло, яке в нашій родині передавалось з покоління в покоління. Це і привело мене в Ґушку. Знання, які я отримав від своєї мами, стали незамінним інструментом для роботи на проєкті, який відновлює культуру мого регіону.
Марія Миколаївна
Вчасно налагоджені економічні процеси, створюють корпоративну безпеку кожного учасника команди і бізнесу в цілому. Тому крім ідеологічної цінності проєкту, в мене є ще одна - дедлайн, і часом вони горять. Щоб уникати будь яких незапланованих пожеж, важливо робити помилки. Вони пришвидшують розвиток інновацій, а з цим і особистий розвиток, та розвиток бренду. Ось так Гушка поєднує сучасні рішення з традиційними технологіями виготовлення.
Галина
Ткаля.
Марічка
Багато років тому, я поїхала в Косів навчатись мистецтву, але відчувши внутрішній резонанс з горами, вже не змогла повернутися назад. Для мене дуже важливо створювати щось своїми руками, часом тактильна мова сильніша за слова. Збереження та відновлення традиційної культури, неможливо передати, не вкладаючи в них серце. Мабуть, це і привело мене сюди...